Dienstleistungen - 270310-2022
Rumänien-Cluj-Napoca: Büroreinigung
2022/S 098-270310
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru de servicii de curatare a birourilor.
Referenznummer der Bekanntmachung: 4426336_2022_PAAPD1358332
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90919200 Büroreinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de Servicii de curatare a birourilor la unităţile fiscale teritoriale ale DGRFP Cluj-Napoca.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul de solicitare clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 783 139.50 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 6
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bihor.
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Bihor, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Maramures.
Los-Nr.: 4
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Maramures, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Cluj.
Los-Nr.: 1
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Cluj, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Bistrita
Los-Nr.: 3
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Bistrita-Nasaud, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Satu Mare.
Los-Nr.: 5
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Satu Mare, conform caietului de sarcini.
Servicii de curatare a birourilor la sediile din jud. Salaj.
Los-Nr.: 6
Asigurarea serviciilor de curatare a birourilor la sediile din jud. Salaj, conform caietului de sarcini.