Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: Toerisme Vlaanderen-TVL/2022/1497/CON-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het opzetten van een publiek-private samenwerking (PPS), waarbij Toerisme Vlaanderen met de gekozen private partner(s) een speciale projectvennootschap (SPV) opricht om het project ‘Digitaal platform voor hybride congressen en events’ samen en volgens bepaalde afspraken te realiseren.
De SPV zal onder meer instaan voor:
het commercialiseren en exploiteren van het platform;
advies en ondersteuning voor de opbouw van het platform voor congressen en events, inclusief eventuele dienstverlening voor de invulling en beheer van specifieke event-applicaties (project management);
- het verder uitbouwen van het digitaal platform HYBR tot een performant, competitief platform;
- continue ontwikkeling van de technologische mogelijkheden (streaming, XR, VR … ).
Verdere modaliteiten:
- Toerisme Vlaanderen neemt een minderheidsparticipatie in de SPV op met de intentie om deze participatie voor een duur van 4 jaar aan te houden;
- Bij overeenkomst van 13 april 2021 verleende Toerisme Vlaanderen aan Technopolis en Leuven MindGate een kosteloze licentie op de intellectuele eigendomsrechten van Toerisme Vlaanderen op HYBR zonder enige beperking in ruimte, tijd en/of drager.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
98510000 Dienstleistungen von kaufmännischen Angestellten und Industriearbeitern
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: