Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Asmenų aptarnavimo standarto sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Konkursu numatoma įsigyti Lietuvos Respublikos prokuratūros asmenų aptarnavimo standarto (AAS) sukūrimo ir įdiegimo paslaugą, kuri susideda iš tokių teikimo etapų: a) asmenų aptarnavimo prokuratūroje esamos situacijos analizę ir slapto kliento tyrimo atlikimas; b) asmenų aptarnavimo standarto parengimas ir išleidimas skaitmeniniu formatu; c) pavyzdinio asmenų aptarnavimo kokybės stebėsenos ir vertinimo modelio parengimas; d) mokymų programų parengimas; ir e) mokymų organizavimas (vedimas); (toliau – Paslauga). Paslaugos teikimo metu, teikėjas turi sukurti pavyzdinį asmenų aptarnavimo kokybės stebėsenos ir vertinimo tvarkos aprašą, kuris turi apimti asmenų aptarnavimo kokybės lygio vertinimo metodiką, apimančią kokybės stebėsenos proceso eigą, vertinimo kriterijus, klausimynus, parengtus pagal asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo kriterijus, kurie bus naudojami kokybės stebėsenai, imties nustatymo rekomendacijas, trukmės aprašymą ir stebėsenos rezultatų pateikimo formą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 48 300.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)80511000 Darbuotojų mokymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: