Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Test- en vaccinatiebussen
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Stichting Landelijke Coördinatie COVID-19 Bestrijding staat samen met de regionale GGD’en aan de lat om een daadkrachtige uitvoering te geven aan de corona- en infectieziektebestrijding. LCCB ondersteunt regionale GGD-en onder andere door te voorzien in extra capaciteitsbehoefte aan inzet van mensen en middelen. Hieronder valt de inzet van test- en vaccinatiebussen en bijbehorende dienstverlening. De Aanbestedende dienst wenst een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) ondernemer.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
30199790 Fahrpläne
30196000 Terminplaner
50117000 Umbau und Instandsetzung von Fahrzeugen
85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
10 test- en vaccinatiebussen