Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Riigimaadel jäätmete likvideerimine osa 1 (V piiratud hankemenetlus) Harju, Viimsi vald, Äigrumäe küla, Okka (Maa-amet)
Referenznummer der Bekanntmachung: 247207
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kinnisasjadel jäätmete ja muude ilmet risustavate objektide likvideerimine vastavalt riigihanke alusdokumentidele ja tingimustele. Osutatud teenuse lõplik tulemus peab olema vastavuses kohaliku omavalitsuse heakorra ja jäätmete käsitlemise reeglitega.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: