Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Временно възмездно ползване при условията на договор за наем на техника и механизация с оператори за рехабилитация и модернизация на система за външно изкуствено осветление
II.1.2)Основен CPV код60181000 Услуги по даване под наем на камиони с водач
II.1.4)Кратко описание:
обособена позиция № 1 „Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на Южна дъга (СОП), бул. Цариградско шосе, Източна тангента, Автомагистрала „Тракия“ и бул. „Симеоновско шосе“
обособена позиция № 2 „Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на алея Яворов, бул. „Ситняково“ , бул. „Сливница“, бул. „Данаил Николаев“ , бул. „Ботевградско шосе“ и бул. „Г. М. Димитров“
услуги по предоставянена разположение на Възложителя на вишкии и автостълби
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на Южна дъга (СОП), бул. Цариградско шосе, Източна тангента, Автомагистрала „Тракия“ и бул. „Симеоновско шосе“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45500000 Услуги по даване под наем на строителни машини и оборудване, с оператор
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
предоставяне под наем на автовишки и автостълби с оператор
„Наем на техника за изпълнение на СМР в обхвата на алея Яворов, бул. „Ситняково“ , бул. „Сливница“, бул. „Данаил Николаев“ , бул. „Ботевградско шосе“ и бул. „Г. М. Димитров“
Обособена позиция №: 2