Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zlepšenia eGov služieb Štátnej veterinárnej potravinovej správy SR
II.1.2)Hlavný kód CPV72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je prostredníctvom odborných služieb implementovať Komplexný veterinárny a potravinový
informačný systému s označením KVEPIS (isvs_9111) projektom Zlepšenia eGov služieb Štátnej veterinárnej a
potravinovej správy SR zverejnenom na linku https://metais.vicepremier.gov.sk/detail/Projekt/1bb60784-1cce-4cbc-
92cf-9f5d538cff8e/cimaster?tab=basicForm, s výhradou práva uplatnenia opcie podľa stanovených podmienok.
Hlavnými cieľmi projektu implementácie KVEPIS sú:
zvýšiť početnosť ročne vykonaných úradných kontrol modernizáciou, optimalizáciou a čiastočnou automatizáciou
procesov ŠVPS SR a súvisiacich organizácií prostredníctvom informačného systému KVEPIS, zvýšiť kvalitu výkonu úradných kontrol s cieľom minimalizácie výskytu procesných chýb a s cieľom zabezpečiť vysoký štandard zdravia zvierat, vysokú úroveň bezpečnosti potravín, krmív a zvýšiť dôveru spotrebiteľov zavádzaním inovatívnych postupov kontroly potravinového reťazca, podporených informačným systémom KVEPIS, skrátiť čas potrebný na výkon úradných kontrol elektronizáciou, integráciou a čiastočnou automatizáciou administratívnych procesov a činností spojených s koordináciou všetkých organizačných zložiek kontroly, vybudovať a zaviesť procesy elektronickej ambulantnej knihy v podmienkach SR, vybudovať a zaviesť procesy elektronickej bitúnkovej knihy v podmienkach SR, občanom, firmám, poľnohospodárom a potravinárom zjednodušiť dostupnosť služieb a odstrániť zbytočnú administratívnu záťaž vybudovaním kvalitných elektronických služieb KVEPIS.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom projektu sú nasledovné základné biznis služby, resp. procesné komponenty systému KVEPIS v ŠVPS SR:
1.Schvaľovanie a registrovanie prevádzok, subjektov a činností,
2.Úradná kontrola a veterinárne úkony
3.Výkaz nákaz
4.Podnety a podania,
5.Bitúnková kniha,
6.Kniha veterinárnych úkonov - Ambulantná kniha,
7.Dovoz / Vývoz, vnútrospoločenský obchod
8.Proces odberu a analýzy úradných vzoriek,
9.Správne konanie,
10.Evidencia odchytených túlavých zvierat.