Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Systemstöd med tillhörande undersökningstjänster för NKI och andra operativa mätningar
Referensnummer: 22/38
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79311000 Undersökningar
II.1.4)Kort beskrivning:
Denna upphandling omfattar ett systemstöd med tillhörande undersökningstjänster för NKI och andra operativa mätningar av Akademiska Hus olika leveranser, som sedan kan användas som grund för utveckling inom bolaget för att öka kundnöjdheten.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)48000000 Programvara och informationssystem
72268000 Tillhandahållande av programvara
79311200 Genomförande av undersökningar
79311300 Undersökningsanalys
79342310 Kundundersökningar
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: