Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jobmarketing t.b.v. de Brabantse Omgevingsdiensten
Referenznummer der Bekanntmachung: 2021/OMWB/HR/JM - 188158
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor een raamovereenkomst voor het verrichten van Jobmarketing en arbeidsmarktcommunicatie ten behoeve van de 3 Brabantse OD's (ODBN, ODZOB en OMWB).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Doel van de aanbesteding
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Raamovereenkomst met 1 (één) Inschrijver voor het verlenen van Diensten met betrekking tot opdracht Jobmarketing aan de OMWB, ODZOB en ODBN.
De OMWB is in het kader van deze aanbesteding voornemens namens en voor de 3 OD's een Raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee (2) jaar, met een optie om deze nog twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.
De beoogde aanvangsdatum van de af te sluiten Raamovereenkomsten is 1 maart 2022.