Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 2022007274
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Wij zijn hiervoor op zoek naar een ervaren SAS-ontwikkelaar, bekend met SAS BI suite 9.4, voor 32 uur per week in de periode van 2 mei 2022 tot 1 november 2022.
De SAS-expert met ervaring in complexe data-integratie kan een analyse op de huidige programmatuur en onderliggende documentatie uitvoeren en kan de analyseresultaten kan omzetten in bruikbare, geactualiseerde documentatie waarmee gemakkelijk overzicht over en inzicht in de dataflow ontstaat. De documentatie dient gemakkelijk onderhoudbaar te zijn in het wijzigingenbeheer. De documentatie wordt standaard opgesteld in het Nederlands.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Team Datamanagement wil de documentatie van de GIP-dataflow functioneel en technisch op een actueel en hoger niveau brengen. Dit maakt de impactanalyse mogelijk voor procesverbeteringen en geeft zicht op de kansen voor doorontwikkeling van het datalandschap. De opgeleverde documentatie draagt daarnaast bij aan de beschrijving van het datalandschap.