Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanbesteding nazorg vanaf 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: 2021195178
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90732600 Messung oder Überwachung von Bodenverschmutzung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze opdracht bestaat uit het uitvoeren van de jaarlijkse nazorgwerkzaamheden op 5 nazorglocaties. De nazorgwerkzaamheden zijn vastgelegd in de diverse jaarrapportages, saneringsplannen en nazorgplannen. Daarnaast worden gedurende de contractperiode de mogelijkheden voor afbouw van de nazorg onderzocht en indien mogelijk gerealiseerd.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90713000 Beratung in Umweltfragen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
200.000-400.000 euro per jaar