Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zvejas kuģu noma vides un ihtiocenožu izpētei
Referenznummer der Bekanntmachung: BIOR 2022/11/AK/EJZF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil63726700 Dienstleistungen von Fischereifahrzeugen
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hidroakustiskā uzskaite Rīgas jūras līča Latvijas ūdeņos jūlijā-augustā
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)63726700 Dienstleistungen von Fischereifahrzeugen
Okeanogrāfisko, zooplanktona un bentisko zivju un bezmugurkaulnieku uzskaite Rīgas jūras līcī maijā-jūnijā
Los-Nr.: 2
Okeanogrāfisko, zooplanktona un bentisko zivju un bezmugurkaulnieku uzskaite Rīgas jūras līcī oktobrī
Los-Nr.: 3
Zooplanktona uzskaite Rīgas jūras līcī jūnijā
Los-Nr.: 4