Resultaten van een prijsvraag voor ontwerpen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Rijn IJssel wenst een overeenkomst af te sluiten met één partij voor het ontwerpen, bouwen, beheren en onderhouden van een nieuwe website voor Rijn IJssel