Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Organizacija i provedba arhitektonsko-urbanističkog natječaja
Referentni broj: VV/02/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka71230000 Organizacija natječaja za projekt u arhitekturi
II.1.4)Kratak opis: