Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 271713-2022
Polska-Oborniki: Usługi związane z odpadami
2022/S 098-271713
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki oraz z PSZOK w Obornikach w latach 2022-2023
Numer referencyjny: ROS.271.08.2022
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, w instalacji odzysku odpadów, selektywnie zbieranych odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Obornikach (dalej: PSZOK) na lata 2022-2023. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z własnej stacji przeładunkowej przed finalnym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku.
2. Wykonawca zobowiązany będzie przyjmować odpady komunalne od podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości wskazanego przez Zamawiającego oraz podmiotu prowadzącego PSZOK, sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odebranych odpadów od właścicieli nieruchomości lub zebranych w PSZOK.