Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени маршрутни разписания на автобусни линии от републиканската, областната и общинската транспортни схеми по 14 обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Търговище – Пайдушко – Търговище; Търговище – Пайдушко; Търговище – Твърдинци
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)