Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Concessieovereenkomsten zandoverslagputten
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45240000 Wasserbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Havenbedrijf Rotterdam N.V. heeft de beschikking over twee zandoverslag putten, te weten de Frisoput gelegen in de Eemhaven en de Scheurhavenput gelegen in de Europoort. Beide putten worden wekelijks meerdere keren met ophoogzand bevoorraad in opdracht van HbR als bijproduct van het onderhoudsbaggerwerk. Schone baggerspecie wordt op zee verspreid in verdiepte loswallen. Het zand wat vrijkomt bij de aanleg van de verdiepte loswallen wordt als retourvracht mee terug genomen. Middels deze aanbesteding zoekt HbR twee kundige, betrouwbare en kwalitatief goede concessiehouders voor het exploiteren van de zandoverslagputten. HbR is een speciale-sectorbedrijf conform de Aanbestedingswet 2012 (AW 2012) en kiest op basis van artikel 2a:30 lid 1 juncto 2a:28 AW2012 voor de “onderhandelingsprocedure met aankondiging” conform artikel 3.35 AW2012. Aankondiging vindt plaats onder richtlijn richtlijn 2014/23/EU.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14211000 Sand
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Concessieovereenkomst voor de exploitatie van de Frisoput, gelegen in de centrale geul van de Eemhaven, ter hoogte van de ingang naar de Prins Johan Frisohaven. Voor de gunningsfase geldt dat inschrijving plaatsvind op twee percelen, welke niet aan dezelfde inschrijver zullen worden gegund.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Concessieovereenkomst voor de exploitatie van de Scheurhavenput. is gelegen in het Calandkanaal, ter hoogte van de Scheurhaven. Voor de gunningsfase geldt dat inschrijving plaatsvind op twee percelen, welke niet aan dezelfde inschrijver zullen worden gegund.