II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering kantoorruimte t.b.v. project Gebiedsinrichting Delfzijl
Referenznummer der Bekanntmachung: P000057
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omvat in hoofdlijnen het ontwerpen, leveren en in stand houden van een directieverblijf inclusief kantoormeubilair en het aansluiten van het directieverblijf op de volgens inschrijver benodigde nutsaansluitingen. De buiteninrichting, m.u.v. de fietsenstalling, materiaalopslag en laadpalen vallen niet binnen de scope van de opdracht.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie aanbestedingsleidraad, hoofdstuk 2.2.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2