Polen-Katowice: Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
2022/S 098-272299
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa pyłu kamienno-wapiennego zwykłego i stearynowanego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200187
II.1.2)CPV-Code Hauptteil14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pyłu kamienno-wapiennego zwykłego i stearynowanego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 2. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia.
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - Dostawa pyłu kamienno - wapiennego zwykłego PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pył kamienno - wapienny zwykły PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego - ilość 13900.20 ton
Zadanie nr 2 - Dostawa pyłu kamienno-wapiennego wodoodpornego stearynowanego PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego
Los-Nr.: 2
Pył kamienno-wapienny wodoodporny stearynowany PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego - ilość 6 983.82 ton