Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Baterii de acumulatoare cu plumb pentru pornirea locomotivelor diesel”
Referenznummer der Bekanntmachung: A1-RO11054545-2022, poz. 1481 var. 25.01.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31431000 Bleiakkumulatoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
SNTFC 8/2022
Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11 zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitate acord cadru min.50 -max. 600 buc
Cantitate cel mai mare contract subsecvent min.50- max.300 buc.