Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на резервни части и услуги по годишни технически инспекции, ремонт и възстановяване на оборудване от гипсови силози „ESI Eurosilo B.V.”
Referenznummer der Bekanntmachung: ME1-2021-FA-INT-D-034
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44613110 Silos
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката определя изискванията за изпълнение на дейностите по:
Доставка на оригинални резервни части за гипсови силози за нуждите на Сяроочистващата инсталация към ТЕЦ Ей И Ес-3С Марица Изток I ЕООД.
Услуги по годишни технически инспекции и ремонт и (или) възстановяване на дефектирало оборудване от гипсови силози производство на „ESI Eurosilo B.V.“
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44613110 Silos
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: