Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи,пожарогасителни системи и пожарни кранове в п/ст Капитан Петко и п/ст Хасково
Referenznummer der Bekanntmachung: МЕР-ХС/2022/016
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ежемесечно поддържане и обслужване на пожароизвестителната система в подстанция „ Хасково “
Ежемесечно поддържане и обслужване на пожароизвестителната система в подстанция „ Капитан Петко “.
Обектите, в които ще се извършват дейностите са:
Подстанция Хасково се намира в гр. Хасково, ул. „Пловдивска “ община Хасково, област Хасково с координатите на обекта са GPS: 41.93501, 25.57876
и п/ст Капитан Петко се намира в гр. Хасково ул. „Правда“ №45, община Хасково, област Хасково .
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 4 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: