Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: pn/03/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice Sp. z o.o. przez okres 8 miesięcy na ustalonych w zależności od potrzeb Zamawiającego liniach
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zadanie nr 2 - świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Katowice Sp. z o.o. przez okres 12 miesięcy na ustalonych w zależności od potrzeb Zamawiającego liniach
Los-Nr.: 2