Lieferungen - 278108-2022
Polska-Katowice: Gumowe przenośniki pasowe
2022/S 100-278108
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 251-7
Numer referencyjny: 702200353
II.1.2)Główny kod CPV
34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych zwykłych gumowych i trudnozapalnych do stosowania na powierzchni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
zadania nr 1 - 5
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 1 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 1 320,0 m
Zadanie 2 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 525,0 m
Zadanie 3 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 2MM 600,0 m
Zadanie 4 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 400,0 m
Zadanie 5 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA ZWYKŁA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 800,0 m
zadania nr 6 - 14
Część nr: 2
Zadanie 6 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1000 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 800,0 m
Zadanie 7 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 700,0 m
Zadanie 8 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 1 250,0 m
Zadanie 9 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1250 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 900,0 m
Zadanie 10 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1200 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 1 300,0 m
Zadanie 11 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1400 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 1 000,0 m
Zadanie 12 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1400 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 200,0 m
Zadanie 13 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 4, SZEROKOŚĆ 1600 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 4MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 1 950,0 m
Zadanie 14 TAŚMA PRZENOŚNIKOWA TKANINOWO-GUMOWA TRUDNOZAPALNA, PRZEKŁADKI 5, SZEROKOŚĆ 2000 MM O WYTRZYMAŁOŚCI MIN. 1600 [KN/M], GRUBOŚĆ OKŁADEK: NOŚNEJ MIN. 5MM, BIEŻNEJ MIN. 3MM 315,0 m