Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém pro dodávku stolních počítačů, monitorů, síťových prvků, úložišť a IT příslušenství
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör - RC03
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zadavatel zavedl dynamický nákupní systém pro dodávku stolních počítačů, monitorů, síťových prvků, úložišť a IT příslušenství v kategoriích:
1) Stolní počítače a IT příslušenství,
2) Monitory a příslušenství,
3) Síťové prvky, úložiště a příslušenství.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategorie stolních počítačů a IT příslušenství
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer - RC03
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávka stolních počítačů a IT příslušenství
Kategorie monitorů a příslušenství
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231000 Computerbildschirme und Konsolen - RC03
Dodávka monitorů a zobrazovacích jednotek, včetně příslušenství.
Kategorie síťových prvků, úložišť a příslušenství
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32400000 Netzwerke - RC03
Dodávka síťových prvků, úložišť a příslušenství.