Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια και εγκατάσταση συστημάτων αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS), και προμήθεια πινάκων για συστήματα αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS).
Referenznummer der Bekanntmachung: Δ7011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31682530 Notstromversorgungsaggregate
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 99 500.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31682530 Notstromversorgungsaggregate
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31211100 Schaltbretter
Σας ανακοινώνουμε με χαρά ότι η νέα έκδοση της πύλης TED θα αρχίσει η λειτουργεί στις 29.01.2024 (ενδεικτική ημερομηνία — προς επιβεβαίωση) θέλετε να ανακαλύψετε τις νέες λειτουργίες, τις βελτιώσεις και τον αντίκτυπο στους χρήστες; Σας καλούμε να συμβουλευτείτε το άρθρο μας και να μάθετε περισσότερα για τις βασικές νέες αλλαγές και λειτουργίες.
Υπάρχουν ορισμένα σφάλματα (bugs) που επηρεάζουν τον τρόπο με τον οποίο εμφανίζονται οι προκηρύξεις μέσω ηλεκτρονικών εντύπων. Εργαζόμαστε για την επίλυση του προβλήματος. Στο μεταξύ, μπορείτε να επισκεφθείτε την ειδική σελίδα μας για περισσότερες πληροφορίες και καθοδήγηση.
Οι εγγραφές για το 4ο εργαστήριο για περαιτέρω χρήστες δεδομένων TED ξεκινούν στις 14 Δεκεμβρίου 2023
Προμήθειες - 282523-2020
Ελλάδα-Γαλάτσι: Εφεδρικά συστήματα παροχής ενέργειας
2020/S 116-282523
Προκήρυξη σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Αριθμός αναφοράς: Δ7011
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
31682530 Εφεδρικά συστήματα παροχής ενέργειας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της παρούσας διακήρυξης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού συστημάτων αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS), προκειμένου να καλυφθούν υφιστάμενες ανάγκες της Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε., καθώς και η προμήθεια πινάκων για την εγκατάσταση των προαναφερθέντων προς προμήθεια συστημάτων αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS), σύμφωνα με τις απαιτήσεις και τις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος Ι (Αναλυτική περιγραφή φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης), της παρούσας διακήρυξης.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 99 500.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Τμήμα 1.
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Εφεδρικά συστήματα παροχής ενέργειας.
Ηλεκτρικοί πίνακες.
Αριθμός τμήματος: 2
31211100 Ηλεκτρικοί πίνακες