Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hyperkonvergovaná infrastruktura pro SQL cluster
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48822000 Computerserver
II.1.4)Kurze Beschreibung:
dodávka hyperkonvergované infrastruktury pro SQL cluster skládající se z 8 node (4 v každém DC, každý node s 2 procesory (maximálně bude využito na všech nodech celkem 96 core), minimálně 1 TB RAM, kapacita diskového prostoru každého node minimálně 18TB RAW složené z NVMe a SSD disků v poměru doporučeném výrobcem node, bez SPOF, včetně podpory HW části od výrobce na minimálně 3 roky a všech licencí potřebných pro provozování hyperkonvergované infrastruktury a pro provoz DBaaS nad Microsoft SQL na minimálně 96 core.