Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rahmenvertrag zu Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Entwicklung politischer Maßnahmen und der Bewertung der Umsetzung von Rechtsvorschriften für Industrieemissionen
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV/2019/OP/0018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Unterstützung der Kommission bei der Überwachung und Weiterentwicklung der Politik im Zusammenhang mit den Umweltauswirkungen der Industrie, unter anderem im Rahmen der Richtlinie über Industrieemissionen, der E-PRTR-Verordnung (Europäisches Schadstofffreigabe- und -übertragungsregister), der Quecksilberverordnung und der Seveso-III-Richtlinie. Die daraus resultierenden analytischen Arbeiten werden auch Änderungen oder Legislativvorschläge unterstützen, die die Kommission bei der Umsetzung des europäischen Green Deal berücksichtigen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre sur les services liés à l'élaboration et à la mise en œuvre de politiques Évaluation de la législation sur les émissions industrielles
Numéro de référence: ENV/2019/OP/0018
II.1.2)Code CPV principal90700000 Services relatifs à l'environnement
II.1.4)Description succincte:
Aider la Commission à superviser et à développer la politique relative aux incidences environnementales de l'industrie, notamment dans le cadre de la directive sur les émissions industrielles, du règlement E-PRTR (registre européen des rejets et transferts de polluants), du règlement sur le mercure et de la directive Seveso III. Les travaux d'analyse qui en résulteront étayeront également les amendements ou les propositions législatives tenant compte des résultats obtenus par la Commission dans le cadre de l'accord vert européen.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90700000 Services relatifs à l'environnement
II.2.4)Description des prestations:
Voir adresse Internet indiquée au point I.3).
Tehniskas kļūdas dēļ e-veidlapu paziņojumos URL netiek parādīti pareizi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, aicinām izmantot apkārtceļu un svītrot komatu (vai jebkuru citu īpašo rakstzīmi), kas parādās URL beigās. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Pakalpojumi - 285324-2020
Beļģija-Brisele: Pamatnolīgums par pakalpojumiem saistībā ar politikas izstrādi un īstenošanas novērtēšanu attiecībā uz rūpniecisko emisiju jomas tiesību aktiem
2020/S 118-285324
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Pakalpojumi
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par pakalpojumiem saistībā ar politikas izstrādi un īstenošanas novērtēšanu attiecībā uz rūpniecisko emisiju jomas tiesību aktiem
Atsauces numurs: ENV/2019/OP/0018
II.1.2)Galvenās CPV kods
90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Atbalsta nodrošināšana Komisijai ar rūpniecības ietekmi uz vidi saistītās politikas pārraudzīšanā un turpināšanā, cita starpā saskaņā ar Rūpniecisko emisiju direktīvu, E-PRTR (Eiropas Piesārņojošo vielu un izmešu pārneses reģistra) regulu, Dzīvsudraba regulu un Seveso III direktīvu. Rezultātā iegūtais analītiskais darbs būs arī grozījumu vai tiesību aktu priekšlikumu pamatā, ņemot vērā Komisijas sniegumu saistībā ar Eiropas „zaļo” kursu.
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.