Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”
Numer referencyjny: 18/P/21
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”.