Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 291457-2022
Polska-Wrocław: Urządzenia medyczne
2022/S 104-291457
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Serca- ponowienie
Numer referencyjny: DZP.242.305.2022
II.1.2)Główny kod CPV
33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Serca- ponowienie; DZP.242.305.2022; 9 zadań ( pakietów) szczegółowo opisanych w Załaczniku nr 2A do SWZ