Lieferungen - 297909-2022
Griechenland-Athen: Elektrische Ausrüstung
2022/S 107-297909
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια και τοποθέτηση ηλεκτρολογικού εξοπλισμού Σπηλαίου Πετραλώνων Χαλκιδικής
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31600000 Elektrische Ausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, εγκατάσταση και ρύθμιση του H/M εξοπλισμού και των φωτιστικών σωμάτων για την αναβάθμιση της Η/Μ εγκατάστασης του Σπηλαίου Πετραλώνων στο πλαίσιο του έργου «Ανάδειξη σπηλαίου Πετραλώνων και αναβάθμιση των υποδομών του». Συνοπτικά αφορά στην προμήθεια, εγκατάσταση και ρύθμιση του παρακάτω εξοπλισμού:
• Ηλεκτρολογική υποδομή δικτύων ισχυρών και ασθενών ρευμάτων
• Μονάδων αδιάλειπτης τροφοδοσίας ισχύος (UPS) και Ηλεκτροπαραγωγού Ζεύγους Η/Ζ
• Φωτιστικών σωμάτων παντός τύπου φωτισμού
• Συστήματος οπτικής επιτήρησης και καταγραφής των χώρων
• Συστήματος θυροτηλεφώνων
• Συστήματος μέτρησης και καταγραφής θερμοκρασίας, σχετικής υγρασίας, διοξειδίου του άνθρακα και οξυγόνου
• Ηχητικού συστήματος
• Συσκευών ασύρματης ενδοεπικοινωνίας
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
32342410 Akustische Ausrüstung
32235000 Betriebsüberwachungssystem
32360000 Gegensprechanlagen
31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren
32441000 Telemetriegeräte
31219000 Schutzkästen
30200000 Computeranlagen und Zubehör
32344210 Funkausrüstung
32580000 Datenanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Τα προς προμήθεια αγαθά περιγράφονται αναλυτικά στο τεύχος της Διακήρυξης του Διαγωνισμού και συνοπτικά στο τμήμα ΙΙ 1.4) του παρόντος.