Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на тонери и др. консумативи за печат, за копирни и печатащи устройства", ОП№5 "Доставка на оригинални тонери и др. консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки , в количества и обем, посочени в поканите до участниците Кооперация 'Панда", "Роел- 98" ООД и "АТС-България" ООД на обща стойност 40 596,63 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва : Кооперация "Панда"-6 912,51 лв. , "Роел - 98" ООД - 7 040,50 лв., "АТС-България" ООД-26 643,62 лв.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
"Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки" по обособена позиция №5 "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки" въз основа на сключено рамково споразумение СПОР №2/14.03.2022 г.