Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o
Referenznummer der Bekanntmachung: SZM/DZ/340/08/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. Zamówienie udzielane jest w ramach projektu pn. „Podniesienie jakości usług medycznych dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30214000 Arbeitsplätze
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. 3. Zamówienie obejmuje dostawę następującego sprzętu - Komputer stacjonarny z monitorem 145 kpl Komputer przenośny (laptop) z monitorem 11 szt. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 typ 1 57 szt. Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne A4 typ 2 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe A4 5 szt. Tablety do aplikacji mobilnej – wewnątrzszpitalnej 16 szt. Urządzenie wielofunkcyjne EDM 21 szt. Urządzanie skanujące dokumentację medyczną 2 szt. Pakiet biurowy 156 szt. Oprogramowanie antywirusowe 250 szt..