Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à la prestation de services de transport maritime de passagers.
Numéro de référence: OP/580/2016/RS.
II.1.2)Code CPV principal60610000 Services de transport par ferry
II.1.4)Description succincte:
Prestation de services de transport maritime de passagers.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Services de transport maritime de passagers — navire(s) individuel(s) entièrement réservé(s) pour Frontex, indépendamment du nombre de sièges disponibles
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)60610000 Services de transport par ferry
II.2.4)Description des prestations:
Transport de passagers entre des ports désignés en Grèce et en Turquie conformément aux dispositions du cahier des charges.
Services de transport maritime de passagers — sièges individuels disponibles sur des lignes régulières de ferry
Lot nº: 2
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst voor het verlenen van diensten inzake passagiersvervoer over zee.
Referentienummer: OP/580/2016/RS.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60610000 Vervoer per veerboot
II.1.4)Korte beschrijving:
De verlening van diensten inzake passagiersvervoer over zee.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Transferdiensten over zee voor passagiers — individuele schepen die volledig zijn gereserveerd voor Frontex, ongeacht het aantal beschikbare stoelen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60610000 Vervoer per veerboot
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Vervoer van passagiers tussen aangewezen havens in Griekenland en Turkije in overeenstemming met de bepalingen van de aanbestedingsstukken.
Transferdiensten over zee voor passagiers — afzonderlijke stoelen aan boord van boten van regulier geplande veerdiensten
Perceel nr.: 2
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o świadczenie usług morskich przewozów pasażerskich
Numer referencyjny: OP/580/2016/RS.
II.1.2)Główny kod CPV60610000 Usługi transportu promowego
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie morskich przewozów pasażerskich.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Przewozy morskie dla pasażerów – pojedynczy statek lub statki w pełni zarezerwowane dla Fronteksu niezależnie od liczby dostępnych miejsc siedzących
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV60610000 Usługi transportu promowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Transport pasażerów między wyznaczonymi portami w Grecji i Turcji zgodnie z postanowieniami specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Usługi przewozów morskich dla pasażerów – pojedyncze miejsca siedzące dostępne na pokładzie regularnych linii promowych
Część nr: 2