II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst aankoop fietsen (4 percelen)
Referenznummer der Bekanntmachung: STAD GENT-Stad Gent - EVA De Fietsambassade Gent vzw-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34400000 Motorräder, Fahrräder und Beiwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst aankoop fietsen
Perceel 1: Stadsfiets
Perceel 2: Circulaire stadsfiets
Perceel 3: Elektrische fiets comfort
Perceel 4: Elektrische fiets basic
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Stadsfiets 3V naafversnelling, dames- en herenmodel
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34431000 Fahrräder ohne Motor
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De uit te voeren levering betreft: de aankoop van diverse fietsen
Deze opdracht omvat 4 percelen.
- Perceel 1: Stadsfiets 3V naafversnelling, dames- en herenmodel
- Perceel 2: Stadsfiets circulair 3V naafversnelling, dames en herenmodel
- Perceel 3: Elektrische fiets comfort, dames- en herenmodel
- Perceel 4: Elektrische fiets basic, dames- en herenmodel
Deze raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van 4 jaar voor alle percelen:
Voor alle percelen gaat de looptijd in op de dag volgend op deze waarop de beslissing tot toekenning van de opdracht wordt betekend aan de opdrachtnemer (=sluiting van de raamovereenkomst). Voor de concrete leveringsmodaliteiten, zie § III.11 van de Uitvoeringsregels.
Deze opdracht betreft een raamovereenkomst, een opdracht op afroep, waarbij de bestellingen geplaatst worden in functie van de effectieve behoeften. De inschrijver verbindt zich tot het leveren van alle bestelde hoeveelheden.
Perceel 1, 3 en 4:
De aanbestedende overheid garandeert aan de leverancier geen minimumafname. De hoeveelheden zijn louter indicatief. Zie ook verder § III.11 Leveringsmodaliteiten.
Stadsfiets circulair 3V naafversnelling, dames- en herenmodel
Los-Nr.: 2
Perceel 2:
De aanbestedende overheid garandeert aan de leverancier een bepaalde minimumafname. De hoeveelheden bovenop deze minimumafname zijn louter indicatief. De leverancier kan met andere woorden geen aanspraak maken op bestellingen bovenop deze minimale hoeveelheden. Zie ook verder § III.3 leveringsmodaliteiten.
Elektrische fiets comfort, dames- en herenmodel
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor
Elektrische fiets basic, dames- en herenmodel
Los-Nr.: 4