Dienstleistungen - 311448-2023
Polen-Warschau: Event-Organisation
2023/S 101-311448
Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów wiodących Programu Interreg Next Polska–Ukraina 2021-2027 w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: WA.263.10.2023.KR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79952000 Event-Organisation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów wiodących Programu Interreg Next Polska–Ukraina 2021-2027 w roku 2023: Część I: Dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów wiodących Programu Interreg Next Polska–Ukraina 2021-2027 (dalej Programu). Część II: Dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji wizyty studyjnej w projektach współpracy transgranicznej realizowanych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 w czerwcu lub lipcu 2023 r.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów wiodących Programu Interreg Next Polska–Ukraina 2021-2027 (dalej Programu).
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
55510000 Dienstleistungen von Kantinen
60100000 Straßentransport/-beförderung
79342200 Reklamedienste
79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia będzie dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji szkoleń dla wnioskodawców i beneficjentów wiodących Programu Interreg Next Polska–Ukraina 2021-2027 (dalej Programu). Szkolenia związane są z I naborem wniosków w ramach Programu i odbędą się w czterech miastach z polskiego obszaru Programu( Lublin, Rzeszów, Białystok, Siedlce) oraz on-line za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej. Szkolenia przewidziane są na czerwiec 2023 r. (po jednym szkoleniu w każdym mieście, razem 4 szkolenia). W drugiej części przedmiotem zamówienia będzie dostarczenie wybranych usług w ramach organizacji wizyty studyjnej w projektach współpracy transgranicznej realizowanych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 w czerwcu lub lipcu 2023 r. 8. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności druku, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dn. 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510 z poźn. zm.). W trakcie realizacji umowy Zamawiający uprawniony jest do wykonywania czynności kontrolnych odnośnie spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane powyżej czynności. Zamawiający uprawniony jest w szczególności do: 1) żądania oświadczeń i dokumentów w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów i dokonywania ich oceny, 2) żądania wyjaśnień w przypadku wątpliwości w zakresie potwierdzenia spełniania ww. wymogów, 3) kontroli spełnienia wymagania. W trakcie realizacji umowy na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie, wykonawca przedłoży Zamawiającemu wskazane poniżej dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane w ust. 3 powyżej czynności:1) oświadczenie zatrudnionego pracownika o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę; oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie pracownika składającego oświadczenie (imię, nazwisko), datę złożenia oświadczenia, rodzaju umowy o pracę, wymiaru etatu, zakres obowiązków pracownika, podpis składającego oświadczenie; 2) oświadczenie Wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, których dotyczy wezwanie Zamawiającego; oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte wezwaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę wraz ze wskazaniem liczby tych osób, zakresu obowiązków pracownika, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu Wykonawcy lub podwykonawcy; 3) poświadczoną za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę lub podwykonawcę kopię umowy/umów o pracę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności, których dotyczy ww. oświadczenie Wykonawcy lub podwykonawcy (wraz z dokumentem regulującym zakres obowiązków, jeżeli został sporządzony). Dokumenty wskazane wyżej powinny zostać zanonimizowane w sposób zapewniający ochronę danych osobowych pracowników, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781 z późn. zm.) oraz regulacji Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), tj. w szczególności bez adresów, nr PESEL pracowników. Informacje takie jak: imię i nazwisko, data zawarcia umowy, rodzaj umowy o pracę i wymiar etatu, zakres obowiązków winny być możliwe do zidentyfikowania. szczegółowe informacje w Rozdziale V SWZ.