Dienstleistungen - 311534-2023
Polen-Krakau: Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
2023/S 101-311534
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obsługa administracyjno-gospodarcza obiektów socjalnych administrowanych przez Oddział w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
Referenznummer der Bekanntmachung: O.KR.D-3.2421.14.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
98341100 Verwaltung von Unterkünften
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zamówienie obejmuje świadczenie usług w zakresie obsługi administracyjno – gospodarczej obiektów socjalnych Oddziału w Krakowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w miejscowościach: Zawoja Mosorne, Witów, Zakopane, Muszyna Złockie, Krynica Górska, Sromowce Niżne, Krościenko n/Dunajcem, w tym:
- obsługę administracyjną obiektów ;
- utrzymanie czystości w obiektach socjalnych;
- rąbanie i układanie drewna do grilla;
- utrzymanie czystości i terenów zielonych znajdujących się na terenie posesji na
której znajduje się obiekt socjalny;
- ogrzewanie obiektów socjalnych w okresie zimowym i zimowe utrzymanie posesji;
- wymianę oraz pranie pościeli, firan, zasłon, obrusów, narzut itp.;
- zlecanie przeglądów stanu technicznego obiektów socjalnych;
- drobne remonty, naprawy;
- usuwanie drobnych awarii i usterek;
- zabezpieczenie powierzonego mienia.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest przeprowadzenie obowiązkowej wizji lokalnej przed złożeniem oferty w celu osobistej oceny zakresu przedmiotu zamówienia i wyeliminowania ewentualnych wątpliwości i niejasności przy kosztorysowaniu ofert. Informacje pozyskane w trakcie wizji lokalnej terenu, na którym mają być wykonane usługi, są jednym z elementów jakie powinien uwzględnić wykonawca oceniając ryzyko związane z realizacją zamówienia. Wykonawca zapozna się szczegółowo z zakresem przedmiotu zamówienia podczas wizji, wyłącznie w obecności przedstawiciela Zamawiającego.
Zamawiający wyznacza dwa terminy wizji lokalnej – do wyboru Wykonawcy (pierwszy w dniach 12-13.06.2023 r., drugi w dniach 20-21.06.2023 r.). Każdy z wykonawców winien zgłosić zamawiającemu chęć dokonania wizji lokalnej co najmniej na jeden dzień przed terminem wizji pisemnie za pośrednictwem platformy zakupowej eb2b. Zaniechanie przez Wykonawcę uczestnictwa w wizji lokalnej uniemożliwia złożenie ważnej oferty.