Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa produktu leczniczego Olanzapina
Numer referencyjny: SzNSPZOZ.N-ZP.3721-11/22/AP
II.1.2)Główny kod CPV33660000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Olanzapina do Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie.