VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: III.1.1
Stelle des zu berichtigenden Textes: WARUNKI UDZIAŁU: dotyczy tylko punktu 2.4
Anstatt:
WARUNKI UDZIAŁU: dotyczy tylko punktu 2.4
Wykaz i krótki opis warunków:
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
2.1. (.....)
2.2.(...)