Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor Klanttevredenheidssysteem ten behoeve van IMG en RDI
Referenznummer der Bekanntmachung: 202302158
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79342311 Umfragen über Kundenzufriedenheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het eerste doel van de aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst om goede KTO’s uit te kunnen zetten via een Systeem waarin de resultaten goed gemonitord kunnen worden.
De uitvoering van de KTO’s heeft tot doel om het IMG en de RDI inzicht te geven in de klanttevredenheid- en klantbehoefte en daarmee de dienstverlening en processen continu te verbeteren.
Voor de uitvoering van de KTO’s zoeken de Aanbestedende dienst en Deelnemende dienst naar een Systeem dat verschillende typen bestaande doorlopende klanttevredenheidsonderzoeken kan overnemen en uitvoeren en nieuwe (zowel eenmalige als doorlopende) klanttevredenheidsonderzoeken kan uitvoeren. Het Systeem dient ook aanvullende functionaliteiten te bieden zodat de Opdrachtgever zelfstandig eenvoudige onderzoeken kan uitvoeren en de gegevens kan exporteren.
Bij de inrichting en uitvoering van onderzoeken in het Systeem is er behoefte aan support en advies.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 327 200.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342311 Umfragen über Kundenzufriedenheit
79342310 Kundenbefragung
72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Kwaliteit / Gewichtung: 70
Preis - Gewichtung: 30
312079-2023 - MededingingNederland-Groningen: Onderzoek naar tevredenheid bij klanten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 202302158
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79342311 Onderzoek naar tevredenheid bij klanten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 327 200,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1:
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79342311 Onderzoek naar tevredenheid bij klanten, 79342310 Diensten voor klantenonderzoek, 72421000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie, 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
327.200 euro excl. btw