Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
INCHIRIERE SCULE DE OPERARE SI INSTRUMENTATIE IN SONDE
Referenznummer der Bekanntmachung: 14056826 / 2022 / RGZ.002.OC1.PRO
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43612000 Teile für Schachtaushubmaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Închirierea de scule si echipamente necesare realizării operațiilor de intervenție, instrumentație si forajului, realizate de către utilajele din dotare la sonde in vederea recuperării obiectelor rămase în sondă, închideri ale spațiului inelar dintre tubing și coloană, antrenării tijelor pătrate, înșurubării și deșurubării materialului tubular cu moment de strângere controlat, manevrări ale garniturilor de țevi introduse in sonda, frezari dopuri de ciment, frezari resturi metalice ramase in sonda, foraj sonde de la zero, adânciri de sonde, devieri de sonde și alte operații specifice activității foraj si de reparații capitale a sondelor de gaze.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
INCHIRIERE ANSAMBLU FREZARE MOTOR DE FUND 3 1/8’’
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43612000 Teile für Schachtaushubmaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitate AC: min 400 - max 800 buc/ora
INCHIRIERE ANSAMBLU FREZARE MOTOR DE FUND 1 11/16’’
Los-Nr.: 9
Cantitate AC: min 520 - max 1.040 buc/ora
INCHIRIERE GARNITURA DE FORAJ
Los-Nr.: 3
Cantitate AC: min 42.648 - max 280.056 buc/ora
INCHIRIERE SCULE DE INSTRUMENTATIE
Los-Nr.: 2
cantitate AC : min 1.632 - max 11.688 buc/ora
INCHIRIERE FREZE RACORDURI
Los-Nr.: 1
Cantitate AC
min 2.640 - max 24.552 buc/ora
INCHIRIERE GEALA HIDRAULICA
Los-Nr.: 4
Cantitate AC: min 1.080 - max 6.480 buc/ora
INCHIRIERE ECHIPAMENT PREVENIRE ERUPTIE
Los-Nr.: 5
Cantitatea AC : min 2.304 - 7.032 max buc/ora
INCHIRIERE ANSAMBLU FREZARE MOTOR DE FUND 2 7/8’’
Los-Nr.: 7
INCHIRIERE ANSAMBLU FREZARE MOTOR DE FUND 2 1/8’’
Los-Nr.: 8
Cantitate AC: min 520- max 1.040 buc/ora