Sytuacja ekonomiczna i finansowa - Zamawiający nie stawia Wykonawcom wymagań w przedmiotowym zakresie dla części I, II, III.
---------
c. d.z III.1.1)
Oświadczenie stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe,potwierdzający na dzień składania ofert,brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
5.Szczegółowe wymagania w zakresie formy dokumentu określonego w pkt. 2 i sposobu jego złożenia zostały określone w ust. 7 pkt. 7.2-7.6 Część I SWZ.
6.W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu, Zam.na podstawie art. 126 ust.1ustawy Pzp, wezwie Wykonawcę,którego oferta została najwyżej oceniona,do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, terminie, aktualnych na dzień złożenia niżej wymienionych podmiotowych środków dowodowych: