Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil48823000 Dateiverwalter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem VZ je dodávka 111ks serverů (3ks na každou organizační jednotku) dle požadavků zadavatele. Na serverech jsou provozovány informační systémy nutné pro denní zajištění provozu OJ jako je vězeňský informační systém, stravování, hospodářská činnost, zdravotnický informační systém, samotná data zaměstnanců a příslušníků OJ apod.