Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Specialiųjų, techninių, suskystintų dujų ir jų gabenimui skirtų talpų nuomos pirkimas, VU36617
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24100000 Dujos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas – Specialiųjų, techninių, suskystintų dujų ir jų gabenimui skirtų talpų nuomos pirkimas, kuriam keliami reikalavimai pateikti šių Specialiųjų pirkimo sąlygų priede Nr. 1 „Techninė specifikacija. Pirkimo objektas skaidomas į atskiras pirkimo dalis: I pirkimo dalis - Įvairios dujos, jų gabenimui skirtų talpų nuoma; II pirkimo dalis - Dujų mišiniai ir jų gabenimui skirtų talpų nuoma; III pirkimo dalis – Skystas azotas (N2) CAS NR [7727-37-9], jo gabenimui skirtų talpų nuoma. Pirkimo dalyvis gali pateikti pasiūlymą vienai arba kelioms pirkimo dalims
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Įvairios dujos, jų gabenimui skirtų talpų nuoma
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24100000 Dujos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Įvairios dujos, jų gabenimui skirtų talpų nuoma (nurodytos Specialiųjų pirkimo sąlygų priedo Nr. 2 lentelėje 2.1)
Dujų mišiniai, jų gabenimui skirtų talpų nuoma
Pirkimo dalies Nr.: 2
Dujų mišiniai, jų gabenimui skirtų talpų nuoma (nurodytos Specialiųjų pirkimo sąlygų priedo Nr. 2 lentelėje 2.2)
Skystas azotas (N2) CAS NR [7727-37-9], jo gabenimui skirtų talpų nuoma
Pirkimo dalies Nr.: 3
Skystas azotas (N2) CAS NR [7727-37-9], jo gabenimui skirtų talpų nuoma (nurodyta Specialiųjų pirkimo sąlygų priedo Nr. 2 lentelėje 2.3)