Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dynamický nákupní systém na nákup IT a AV techniky 2021-2024
Numéro de référence: 2021/VZ/3
II.1.2)Code CPV principal
30200000 Matériel et fournitures informatiques
II.1.4)Description succincte:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky IT a AV techniky pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků. Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek. Zadavatel předpokládá, že v rámci DNS bude zadávat především veřejné zakázky s tímto předmětem plnění: počítače; osobní počítače; pracovní stanice; zařízení související s počítači; média pro ukládání dat; různé počítačové vybavení; součásti, příslušenství a doplňky pro počítače; videoprojektory a další audiovizuální technika, vícenásobné diskové pole nezávislých disků (RAID).
Technické podmínky zadavatele jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně obchodních a smluvních podmínek budou vymezen vždy v konkrétní výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
30213000 Ordinateurs personnels
30214000 Postes de travail
30230000 Matériel informatique
30234000 Supports de mémoire
30236000 Matériel informatique divers
30237000 Pièces, accessoires et fournitures pour ordinateurs
32321000 Matériel de projection télévisée
30233141 Matrice redondante de disques indépendants (RAID)
II.2.4)Description des prestations:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky IT a AV techniky pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků. Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek. Zadavatel předpokládá, že v rámci DNS bude zadávat především veřejné zakázky s tímto předmětem plnění: počítače; osobní počítače; pracovní stanice; zařízení související s počítači; média pro ukládání dat; různé počítačové vybavení; součásti, příslušenství a doplňky pro počítače; videoprojektory a další audiovizuální technika, vícenásobné diskové pole nezávislých disků (RAID). Technické podmínky zadavatele jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS včetně obchodních a smluvních podmínek budou vymezen vždy v konkrétní výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.