Lieferungen - 313204-2023
Tschechien-Karlovy Vary: Röntgengeräte
2023/S 101-313204
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ReactEU-98-KV_Mobilní 3D RTG přístroj s C ramenem
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmět veřejné zakázky „ReactEU-98-KV_Mobilní 3D RTG přístroj s C ramenem“ zahrnuje dodávku 1 ks mobilního 3D RTG přístroje s C ramenem pro KKN, nemocnici v Karlových Varech.
Předmět zakázky zahrnuje rovněž poskytování záručního servisu po dobu 24 měsíců a pozáruční kompletní servis (dále jen fullservis) po dobu 60 měsíců.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 7 600 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33100000 Medizinische Geräte
33111600 Radiografiegeräte
33111400 Fluoroskope
50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: