Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa gazu do budynków OT TDT
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP 2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (dalej zwanego też: „paliwo gazowe”) obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów Zamawiającego. Łączne szacunkowe zapotrzebowanie za paliwo gazowe dla powyższych obiektów w okresie 12 miesięcy wynosi 850 000 kWh. (Przedstawione ilości gazu są wartościami szacunkowymi i mają charakter informacyjny służący wyłącznie do obliczenia ceny oferty. Rzeczywista ilość zakupnego gazu wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego i faktycznego jego zużycia w okresie obowiązywania umowy.)
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (dalej zwanego też: „paliwo gazowe”) obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów Zamawiającego: 1) TDT Oddział Terenowy OT2, Al. W. Witosa 1, 20-315 Lublin, 2) TDT Oddział Terenowy OT3, ul. Pocieszka 5, 31-408 Kraków, 3) TDT Oddział Terenowy OT4, ul. Cedrowa 8, 40-181 Katowice, 4) TDT Oddział Terenowy OT5 ,ul. Kętrzyńskiego 24b,80-376 Gdańsk, 5) TDT Oddział Terenowy OT6, ul. Solskiego 5, 52-401 Wrocław, 6) TDT Oddział Terenowy OT7, ul. Grunwaldzka 391,60-173 Poznań, 7) TDT Oddział Terenowy OT8, ul. Zimowa 4, 70-807 Szczecin. Łączne szacunkowe zapotrzebowanie za paliwo gazowe dla powyższych obiektów w okresie 12 miesięcy wynosi 850 000 kWh. (Przedstawione ilości gazu są wartościami szacunkowymi i mają charakter informacyjny służący wyłącznie do obliczenia ceny oferty. Rzeczywista ilość zakupnego gazu wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego i faktycznego jego zużycia w okresie obowiązywania umowy.) Ustalenie ilości dostarczonego paliwa gazowego odbywać się będzie na podstawie faktycznego zużycia paliwa gazowego, w oparciu o bezpośrednie odczyty wskazań urządzeń pomiarowych zamontowanych w danym obiekcie, rozliczana w cyklach zgodnych z przypisaną grupą taryfową, ze względu na miejsce odbioru paliwa gazowego, rodzaju i ilości pobieranego paliwa, przy czym Zamawiający określa minimalną wartość świadczenia stron na kwotę nie mniejszą niż 60% maksymalnego łącznego wynagrodzenia określonego w umowie (maksymalnej wartości nominalnej zobowiązania Zamawiającego wynikającego z umowy, odpowiadającej kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia). Zamawiający wymaga, aby ewentualna zmiana sprzedawcy gazu ziemnego przebiegła dla Zamawiającego bez zakłóceń w dostawie gazu ziemnego obejmującej sprzedaż i dystrybucję, dlatego Wykonawca zobowiązany jest do dopełnienia w imieniu Zamawiającego wszelkich formalności związanych ze zmianą sprzedawcy paliwa gazowego, na podstawie ewentualnego odrębnie udzielonego pełnomocnictwa.