Lieferungen - 313870-2023
Polen-Breslau: Andere Mittel für das Nervensystem
2023/S 101-313870
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych: ponesimod, ozanimodum
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ/296/201/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp.Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych do programów lekowych: ponesimod, ozanimodum, według poniższych części: Zadanie 1, Zadanie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ). W sekcji II.1.5. ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia, która stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 1136364,17PLN i "prawa opcji" 681818,50PLN
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 818 182.67 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia ww. części przedmiotu zamówienia są dostawy produktu leczniczego ponesimod do programu lekowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1 część, 2 pozycje
Zadanie 2
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia ww. części przedmiotu zamówienia są dostawy produktu leczniczego ozanimodum do programu lekowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. 1 część, 2 pozycje