Dienstleistungen - 314001-2023
Polen-Nidzica: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 101-314001
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Nidzica w roku 2023 - Pakiet 1
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.13.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych i dróg leśnych, nasiennictwa oraz gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania w leśnictwach: Napiwoda, Zdrojek, Janowo, Muszaki, Nidzica, Napierki, Więckowo w Nadleśnictwie Nidzica w roku 2023 – Pakiet nr 1.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
75251120 Waldbrandbekämpfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych i dróg leśnych, nasiennictwa oraz gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania w leśnictwach: Napiwoda, Zdrojek, Janowo, Muszaki, Nidzica, Napierki, Więckowo w Nadleśnictwie Nidzica w roku 2023 – Pakiet nr 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, utrzymania obiektów leśnych i dróg leśnych, nasiennictwa oraz gospodarki łąkowo-rolnej wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ