Lieferungen - 314037-2023
Tschechien-Ostrava: Kraftfahrzeuge
2023/S 101-314037
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obnova vozového parku
Referenznummer der Bekanntmachung: 061/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34100000 Kraftfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem je dodávka nových vozidel pro Městskou policii Ostrava a Magistrát města Ostravy
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 495 867.78 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
5 ks osobních vozidel kategorie M1 s pohonem na CNG/benzín pro MPO
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem této části je dodávka 5 ks osobních vozidel kategorie M1 s pohonem na CNG/benzín pro MPO.
1 ks pětimístného užitkového vozidla 4x4 pro MPO
Los-Nr.: 2
Předmětem je dodávka 1 ks pětimístného užitkového vozidla 4x4 pro MPO
1 ks užitkového vozidla
Los-Nr.: 3
Předmětem je dodávka 1 ks užitkového vozidla.